Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

8 skutecznych sposobów na stres :: zobacz komentowany artykuł

stres

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mija~

~Mija~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2018 - 17:38:08

Moim skutecznym sposobem na odzyskanie równowagi jest dobry trening na basenie lub siłowni. To mnie naprawdę relaksuje. Bywa, że stres potrafi dać naprawdę w kość, wtedy sięgam po ziołową extraspasminę, która mnie wycisza. N szczęście takie dni mam wyjątkowo rzadko. 

#2 ~Maja33~

~Maja33~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 16:27:14

Mi też pomaga się wyciszyć i co najważniejsze nie boli mnie po niej głowa ani żołądek. Przy stresie to dobre i bezpieczne rozwiązanie. 

#3 Plomba

Plomba

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 22:48:02

Mój stres odbił się głównie na jelitach. Przez to wszystko okazuje się, że mam nadwrażliwość na niektóre produkty i na napięcie reaguję biegunką. Mało przyjemne i dość kłopotliwe, dlatego od trzech tygodni jestem na debutirze, który ma za zadanie pomóc mi wrócić do równowagi. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 18:45:19

ojj wiem coś o tym ja przy stresie tak samo, biegunka i naprzemienne zaparcia. Ratowałam się dieta, ale efekty kiepskie,dopiero preparat intesta zdziałał cuda i  mi pomógł porządnie

#5 ~kroisantowa~

~kroisantowa~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 19:45:46

Ja na zaparcia cierpie od lat. Probowalam zmian diety, picia wiecej wody, eliminacji stresu i nerwow ale na prozno. Lekow ile przetestowalam to pewnie z pol wyplaty poszlo. Myslalam ze to jest mi pisane i kropka. Wtedy przeprowadzilam się do Warszawy (studia) poznalam nowych ludzi i zgadalam sie z jedna dziewczyna o moim problemie. Ta zaproponowala mi test nietolerancji pokarmowych bo mozliwe ze moj organizm czegos nie akceptuje i to mi szkodzi. Wybralam Centrum zdrowia Panaceum ze wzgledu na najlepsze opinie i dobre ceny. Tam zrobilam test na 176 produktów. Okazalo sie ze faktycznie mam problem z przyswajaniem niektorych warzyw i zboża. Eliminacja produktów sprawila ze moje jelita zaczely funkcjonowac jak nalezy i zaparcia poszly w zapomnienie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: stres

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych