Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

500 dla krowy 166 dla nauczyciela

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 08:50:20

To polityka PIS 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 09:20:29

100 dla świni a z kur sobie jaja robią.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 09:56:00

no to dobrze jest napisane bo nauczyciel jest jak święta krowa czyli dostanie 500 ,a młody co dopiero zaczął karierę terroryzowania i wyżywania się na małych dzieciach będzie miał o 166 więcej.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 09:58:58

Nauczycieli jest niecałe 700 tys. a wieśniaków 15 mln. Poza tym naród odpowiednio nastawili przeciwko pedagogom

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 10:20:19

Trzoda chlewna TAK
Nauczyciele NIE 
Sluzba zdrowia NIE
Wojsko 
NIE 
Kultura Nie... 

#6 ~ccc~

~ccc~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 10:45:38

Trzoda chlewna TAK
Nauczyciele NIE 
Sluzba zdrowia NIE
Wojsko 
NIE 
Kultura Nie... 

zawsze swój będzie swojego popierał

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 10:51:44

Co ma piernik do wiatraka?! Dofinansowanie do świń i krów idzie z funduszy europejskich na rolnictwo a pieniądze na podwyżki na nauczycieli z budżetu państwa. To dwie różne rzeczy. Nie bijcie piany bo nie ma o co.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 11:07:21

zawsze swój będzie swojego popierał

Mocie racje!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 11:09:18

Co ma piernik do wiatraka?! Dofinansowanie do świń i krów idzie z funduszy europejskich na rolnictwo a pieniądze na podwyżki na nauczycieli z budżetu państwa. To dwie różne rzeczy. Nie bijcie piany bo nie ma o co.

I wszystko jasne. Unia Wum do, tj. ciocia Merkel i wuja Macron

#10 algomas92

algomas92

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 07 kwiecień 2019 - 11:29:52

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 13:02:35

do funduszu emerytalnego to może jedynie twój ukochany wódz płacić kary za łamanie prawa.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 13:03:46

do funduszu europejskiego to może jedynie twój ukochany wódz płacić kary za łamanie prawa.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 17:27:39

No ale 700 tys nauczycieli mądrzejszych od 15 mil nie wykrzształconych wieśniaków nie wie o tym ,że w Polsce jest tylko 1,5 mil rolników ,ani nie wie co tj dofinansowanie z UE,a chcą podwyżki żeby edukowac dzieci,a nawet podstaw nie znają związanych z polską gospodarka itp. tylko wołają jak te mewy  z bajki gdzie jest nemo daj ,daj,daj.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 17:46:42

"Prezes AGROunii o planowanych przez PiS dopłatach dla hodowców: Krowoświnia+ to brudna zagrywka. Michał Kołodziejczak, prezes AGROunii, odniósł się na Twitterze do planowanych przez PiS dopłat dla hodowców. Według niego to "demagogia i brudna zagrywka PR-owa". Dodał, że AGROunia popiera strajk nauczycieli".  

#15 ~czytelnicy~

~czytelnicy~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 18:00:07

MAM KOLEJNY ATAK SCHIZOFRENII

Wiemy.  :(

#16 ~Ignasiok~

~Ignasiok~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 19:44:40

Nauczyciele niech już nie przeaadzaja z tymi wygórowanymi żądaniami, a szczególnie ci przyyczeni do zawodu za nasze pieniadze,jak i różnej maści ochapy jak niejedni, ktorych z cztstej przyzwoitości jeszcze nie wypada po nazwisku wymieniać. (...)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 20:17:52

Świnia i krowa plus, jakie to zabawne… dla idiotów…

Śmiejemy się z głupoty i niewiedzy, powtarzając brednie o rozdawnictwie, a ta propozycja nie ma być finansowana z budżetu, tylko w ramach funduszy unijnych. Poza tym wychowałem się na wsi, mieszkam na wsi, spory kawałek mojego życia to wieś i gwarantuję rozbawionej opozycji, że na wsi nikt się z propozycji Kaczyńskiego nie śmiał.

Zresztą nawet totalny mieszczuch, jeśli ma odrobinę inteligencji i kawałek politycznej wiedzy, to wie, że „Samoobrona” robiła blokady w centrum Warszawy, aby każdy kolejny rząd dopłacił do tucznika i krowy.

Nie chcę się powtarzać, ale co innego mogę napisać ponad to, że Kaczyński rozegrał gówniarzy udających polityków, jak chciał. Sobotnia konwencja w całości była poświęcona wsi i tu nie ma żadnego przypadku.

Jeszcze w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku byliśmy absolutną potęgą w produkcji wieprzowiny, a skąd się dziś bierze łopatka w promocji we wszystkich hipermarketach i dyskontach? Z Nie.miec!

Polska była też potęgą w produkcji mleka, czego nie należy mylić z podażą wołowiny, tutaj nigdy nie byliśmy potęgą i dopiero zaczynamy...

Cała produkcja żywności w zachodniej Europie jest oparta na dotacjach i w tej branży Nie.mcy nie są liderem, bo przegrywają z fran.cuskim rolnictwem, które ma szczególne przywileje w UE.

Tylko idioci mogą się śmiać z próby odbudowania produkcji rolnej w Polsce, jednej z najważniejszych gałęzi gospodarki, ściśle związanej ze strategicznymi dla państwa obszarami, z bezpieczeństwem na czele.

Gdyby we Fra.ncji jakiś polityk odważył się zaśmiać z dopłat do produkcji żywca, czy mleka, to następnego dnia byłby politycznym trupem. Takimi propozycjami w „cywilizowanym Zachodzie” przesądza się o wygranej w wyborach.

Gadanie, że Kaczyński dał krowom i świniom, a nie dał nauczycielom to też dramatyczny przejaw politycznej ignorancji żeby nie powiedzieć idiotyzmu. 70% nauczycieli to wyborcy „nowoczesności”, reszta doskonale rozumie, że 1000 zł podwyżki jest abstrakcja, a propozycje PiS i tak wyglądają rewelacyjnie w porównaniu z ośmioma latami rządów PO i PSL.

Przesadzać nie chcę, ale w mojej ocenie „krowa i świnia plus” to jeden z głównych argumentów, które pracują na zwycięstwo PiS w wyborach do PE. mk

#18 ~czytelnicy~

~czytelnicy~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 21:09:11

MAM KOLEJNY ATAK SCHIZOFRENII

Wiemy.  :(

#19 ~felek~

~felek~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 22:41:07

Dofinansowanie do świń i krów idzie z funduszy europejskich na rolnictwo ale kiedy? za parę lat dostaną teraz ich oszukali w żywe oczy i rolnicy myślą ze zaraz dostaną ...?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 06:13:35

Świnia i krowa plus, jakie to zabawne… dla idiotów…
Może mi powiedzieć czy bedziecie palić tylko książki o tematyce nie wygodnej dla was, czy wezniecie się również za ich autorów. Widzę, że bystry w temacie jesteś?
Śmiejemy się z głupoty i niewiedzy, powtarzając brednie o rozdawnictwie, a ta propozycja nie ma być finansowana z budżetu, tylko w ramach funduszy unijnych. Poza tym wychowałem się na wsi, mieszkam na wsi, spory kawałek mojego życia to wieś i gwarantuję rozbawionej opozycji, że na wsi nikt się z propozycji Kaczyńskiego nie śmiał.
Zresztą nawet totalny mieszczuch, jeśli ma odrobinę inteligencji i kawałek politycznej wiedzy, to wie, że „Samoobrona” robiła blokady w centrum Warszawy, aby każdy kolejny rząd dopłacił do tucznika i krowy.
Nie chcę się powtarzać, ale co innego mogę napisać ponad to, że Kaczyński rozegrał gówniarzy udających polityków, jak chciał. Sobotnia konwencja w całości była poświęcona wsi i tu nie ma żadnego przypadku.
Jeszcze w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku byliśmy absolutną potęgą w produkcji wieprzowiny, a skąd się dziś bierze łopatka w promocji we wszystkich hipermarketach i dyskontach? Z Nie.miec!
Polska była też potęgą w produkcji mleka, czego nie należy mylić z podażą wołowiny, tutaj nigdy nie byliśmy potęgą i dopiero zaczynamy...
Cała produkcja żywności w zachodniej Europie jest oparta na dotacjach i w tej branży Nie.mcy nie są liderem, bo przegrywają z fran.cuskim rolnictwem, które ma szczególne przywileje w UE.
Tylko idioci mogą się śmiać z próby odbudowania produkcji rolnej w Polsce, jednej z najważniejszych gałęzi gospodarki, ściśle związanej ze strategicznymi dla państwa obszarami, z bezpieczeństwem na czele.
Gdyby we Fra.ncji jakiś polityk odważył się zaśmiać z dopłat do produkcji żywca, czy mleka, to następnego dnia byłby politycznym trupem. Takimi propozycjami w „cywilizowanym Zachodzie” przesądza się o wygranej w wyborach.
Gadanie, że Kaczyński dał krowom i świniom, a nie dał nauczycielom to też dramatyczny przejaw politycznej ignorancji żeby nie powiedzieć idiotyzmu. 70% nauczycieli to wyborcy „nowoczesności”, reszta doskonale rozumie, że 1000 zł podwyżki jest abstrakcja, a propozycje PiS i tak wyglądają rewelacyjnie w porównaniu z ośmioma latami rządów PO i PSL.
Przesadzać nie chcę, ale w mojej ocenie „krowa i świnia plus” to jeden z głównych argumentów, które pracują na zwycięstwo PiS w wyborach do PE. mk

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych