Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

500 dla krowy 166 dla nauczyciela

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 10:51:44

Co ma piernik do wiatraka?! Dofinansowanie do świń i krów idzie z funduszy europejskich na rolnictwo a pieniądze na podwyżki na nauczycieli z budżetu państwa. To dwie różne rzeczy. Nie bijcie piany bo nie ma o co.

#2 ~Ignasiok~

~Ignasiok~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 19:44:40

Nauczyciele niech już nie przeaadzaja z tymi wygórowanymi żądaniami, a szczególnie ci przyyczeni do zawodu za nasze pieniadze,jak i różnej maści ochapy jak niejedni, ktorych z cztstej przyzwoitości jeszcze nie wypada po nazwisku wymieniać. (...)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 20:17:52

Świnia i krowa plus, jakie to zabawne… dla idiotów…

Śmiejemy się z głupoty i niewiedzy, powtarzając brednie o rozdawnictwie, a ta propozycja nie ma być finansowana z budżetu, tylko w ramach funduszy unijnych. Poza tym wychowałem się na wsi, mieszkam na wsi, spory kawałek mojego życia to wieś i gwarantuję rozbawionej opozycji, że na wsi nikt się z propozycji Kaczyńskiego nie śmiał.

Zresztą nawet totalny mieszczuch, jeśli ma odrobinę inteligencji i kawałek politycznej wiedzy, to wie, że „Samoobrona” robiła blokady w centrum Warszawy, aby każdy kolejny rząd dopłacił do tucznika i krowy.

Nie chcę się powtarzać, ale co innego mogę napisać ponad to, że Kaczyński rozegrał gówniarzy udających polityków, jak chciał. Sobotnia konwencja w całości była poświęcona wsi i tu nie ma żadnego przypadku.

Jeszcze w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku byliśmy absolutną potęgą w produkcji wieprzowiny, a skąd się dziś bierze łopatka w promocji we wszystkich hipermarketach i dyskontach? Z Nie.miec!

Polska była też potęgą w produkcji mleka, czego nie należy mylić z podażą wołowiny, tutaj nigdy nie byliśmy potęgą i dopiero zaczynamy...

Cała produkcja żywności w zachodniej Europie jest oparta na dotacjach i w tej branży Nie.mcy nie są liderem, bo przegrywają z fran.cuskim rolnictwem, które ma szczególne przywileje w UE.

Tylko idioci mogą się śmiać z próby odbudowania produkcji rolnej w Polsce, jednej z najważniejszych gałęzi gospodarki, ściśle związanej ze strategicznymi dla państwa obszarami, z bezpieczeństwem na czele.

Gdyby we Fra.ncji jakiś polityk odważył się zaśmiać z dopłat do produkcji żywca, czy mleka, to następnego dnia byłby politycznym trupem. Takimi propozycjami w „cywilizowanym Zachodzie” przesądza się o wygranej w wyborach.

Gadanie, że Kaczyński dał krowom i świniom, a nie dał nauczycielom to też dramatyczny przejaw politycznej ignorancji żeby nie powiedzieć idiotyzmu. 70% nauczycieli to wyborcy „nowoczesności”, reszta doskonale rozumie, że 1000 zł podwyżki jest abstrakcja, a propozycje PiS i tak wyglądają rewelacyjnie w porównaniu z ośmioma latami rządów PO i PSL.

Przesadzać nie chcę, ale w mojej ocenie „krowa i świnia plus” to jeden z głównych argumentów, które pracują na zwycięstwo PiS w wyborach do PE. mk

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 06:16:01

Możesz mi powiedzieć, że zaprzestaniecie na paleniu książek o tematyce niewygodnej dla was, czy wezniecie się również za ich autorów. Taki bystry w temacie jesteś?

#5 ~Magister~

~Magister~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 08:18:15

To wydarzyło się w czasach gimnazjum. Była długa przerwa, więc postanowiłem zakupić pierwszy raz w życiu zapiekankę w naszym szkolnym sklepiku. Zapłaciłem, otrzymałem, skonsumowałem i szczęśliwy poszedłem na zajęcia z techniki. W trakcie lekcji straszliwie rozbolał mnie brzuch, wtedy jeszcze nie wiedziałem, co może być przyczyną. Ból wcale nie przypominał uczucia zatrucia, doświadczałem przeszywającego kłucia (rym niezamierzony :D). Skulony w ławce siedziałem przez 10 min, aż do momentu, gdy uznałem, że wychodzę z lekcji.
Dosłownie po przekroczeniu progu drzwi szkolnych, już wiedziałem. Wiedziałem, że chce mi srać. Od razu przez głowę przeszła mi myśl: załatwić to w szkole czy wrócić do domu. Wybrałem drugą opcję ze względu na nieprzystosowanie naszych toalet do takich szlachetnych i ważnych misji. Czasami w naszych toaletach można było zobaczyć klocki w pisuarze, a dyrektor zapowiadał postawienie toy-toyów na zewnątrz szkoły. Ale mniejsza z tym.
W drodze na autobus ciśnienie było coraz większe i większe. Już zaczynałem tuptać, każdy gwałtowny ruch mógł sprawić, że moje gacie nabiorą zbędnych kilogramów. Doszedłem na przystanek, sprawdzam rozkład. Autobus za 30 min, nie wytrzymam. Zaczęła się walka o czystość moich gaci. Pozostało mi tylko wrócić do szkoły lub pójść do parku nieopodal. Odległość mniej więcej ta sama. Wybrałem rzecz jasna park.
W spowolnionym tempie przekroczyłem granicę zielonego obiektu i nadszedł moment ostatniego kroku. Kolejny sprawiłby, że popuszczę w majtki. Stało się to, gdy byłem jeszcze na chodniku. Rozejrzałem się wokół, czy nikogo nie ma i po prostu zesrałem się na środku chodnika. Gdy mi ulżyło, wbiegłem z opuszczonymi spodniami w krzaki, aby dokończyć tę brudną robotę. W celu podtarcia tyłka zacząłem wyrywać kartki z zeszytu. Pech chciał, że w trakcie tej czynności przechodziła pani z psem, która widziała wszystko. Musiała być w niezłym szoku, widząc nastolatka z kartkami A5 między pośladkami. Brakowało tylko, abym powiedział jej dzień dobry.
Na szczęście to już koniec tej żenującej historii. Wtedy zadawałem sobie pytania: dlaczego akurat ja? Teraz, gdy to sobie przypominam, za każdym razem się uśmiecham pod nosem.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 16:35:28

To polityka PIS

Racja ja bym krowie dał 600!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 09:57:32

świnie są w cenie od 2015 roku po wygranych wyborach

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 09:58:41

świnie są w cenie od 2015 roku po wygranych wyborach

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 12:49:00

Trzeba być TOTALNYM deb***em aby łaczyć unijną dotację dla rolników z uposazeniem nauczyciela.

#10 ~cow~

~cow~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 12:53:29

Dofinansowanie do świń i krów idzie z funduszy europejskich na rolnictwo ale kiedy? za parę lat dostaną teraz ich oszukali w żywe oczy i rolnicy myślą ze zaraz dostaną ...?

Nikt nie mówił , że od jutra. Sprawa jest do załatwienia i CI mówią , że postarają się to załatwić, Tamci też mogli, a nic nie zrobili

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 07:11:09

Boicie się krzyczeć
Boicie się milczeć
Boicie się marzyć
Boicie się śnić
Boicie się myśleć
Boicie się oddychać
Boicie się działać
Boicie się żyć
Boicie się umierać
Boicie się nie bać
Wielki problem małych ludzi
Co pomyśli o was ktoś
Uciec szybko do swej klatki
Tak, by się nie wydało coś
Cicho oddychać, cicho żyć
Niech nie wiedzą o was nic
Paranoja, ciągły strach
Ktoś szpieguje, wsypią was
Wielki problem małych ludzi
Zdobyć dobre stanowisko
Zdobyć spokój, zdobyć krzesło
Stracić nic - to znaczy wszystko Wygodne układy i pieniądze
O to drżycie dzień i noc
Paranoja, ciągły strach
Ktoś szpieguje? wsypią was Przymykacie czasem oczy
Czasem zamykacie usta
Lepiej jest się nie wychylać
Kartoteka będzie pusta
Cicho oddychać, cicho żyć
Niech nie wiedzą o was nic
Strach w domy, strach w biurze
Spier***ajcie - tchórze
Boicie się słuchać
Boicie się mówić
Boicie się krzyczeć
Boicie się milczeć
Boicie się wierzyć
Boicie się nie ufać
Boicie się zachwycać
Boicie się narzekać
Boicie się myśleć
Boicie się marzyć
Boicie się niszczyć
Boicie się tworzyć
Boicie się buntować
Boicie się poddawać
Boicie się żyć
Boicie się umierać
Boicie się nie bać
Kiedy trzeba...

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 11:54:51

To polityka PIS 

500+ dla krowy, owszem, o ile będzie, ale to raz do roku, a nauczyciele albo niech nie palą głupa, albo tacy z nich nauczyciele że nie potrafią liczyć, 166 co miesiąc do i tak nie małej pensyjki.    :angry:

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 11:56:36

500+ dla krowy, owszem, o ile będzie, ale to raz do roku, a nauczyciele albo niech nie palą głupa, albo tacy z nich nauczyciele że nie potrafią liczyć, 166 co miesiąc do i tak nie małej pensyjki.    :angry:

Te 500+ to oczywiście ma nie być też dla wszystkich krów jak leci.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 05:58:48

no i stówka dla tucznika a za kota ile dostanę - czy coś będzie

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 06:19:16

no i stówka dla tucznika a za kota ile dostanę - czy coś będzie

Za kota w głowie to ty musisz dopłacić!

#16 ~Kaczyni~

~Kaczyni~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 10:21:05

To je se kupie kilka świnioków i byde je hodowoł... czowjek zarobiy troche piynindzy!

#17 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:00:06

To je se kupie kilka świnioków i byde je hodowoł... czowjek zarobiy troche piynindzy!

No wreszcie! Wreszcie ,coś mądrego wymyśliłeś.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:14:40

No wreszcie! Wreszcie ,coś mądrego wymyśliłeś.

On cały czas myśli... nie doceniasz Go!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 22:59:03

To 500+ dla krowy, to na tydzień czy jak bachorów na miesiąc jest ? :o

Dla ciebie dodatek za głupotę 5.20 zł.

#20 ~Magister~

~Magister~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 23:36:37

Gowno du.pa ch.uj cip.a kur.wa cycek i fi.ut