Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

43 latek kierował choć miał zakaz sądowy

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 14:25:00

Policjanci z Piotrkowa Kuj. zatrzymali 43-latka, kierującego autem, który złamał sądowy zakaz kierowania. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło wczoraj(12.12.19r.) po południu na ul. Strażackiej. Policjanci z miejscowego posterunku zatrzymali do kontroli opla. Za kierownicą siedział 43-latek z powiatu kolskiego. Okazało się, iż mężczyzna nie powinien jechać. Miał bowiem sądowy zakaz kierowania, obowiązujący do 2020r.

Teraz ponownie trafi przed oblicze sędziego, który zdecyduje o karze. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności.

co kieruje takimi ludźmi? mają sądowy zakaz i wsiadają ponownie za auto bo co? do sklepu dojechać, do pracy? nagle się okazuje, że prawo jazdy im potrzebne tak bardzo a wcześniej zero myślenia było za pierwszym razem?

#2 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 14:35:46

Zaraz zaraz, to co mial sie zwolnić z pracy i żyć na koszt państwa czy Twój tez?
Zabrali mu prawo jazdy ale umiejętności nadal posiada przeciez nadal.
Zastanow sie jak cos napiszesz i postaw sie i innej sytuacji.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 15:37:07

czyli jest przyzwolenie na łamanie prawa? nie musiał się zwalniać, jest PKS, poza tym za pierwszym razem nie myślał, że jak go złapie policja, dostanie sądowy zakaz to będzie mu ciężko z pracą?

w innej sytuacji? jeżeli miał prawo jazdy zabrane za alkohol to co mam się napić piwa bezmyślnie wsiąść za kółko, narobić sobie szkody bigosu a potem jęczeć, że nie mogę do pracy autem dojeżdżać bo mam zakaz?

a jeżeli taka osoba by kogoś potrąciła mając zakaz? zero wyobraźni, ja nie wiem co Ci ludzie sobie myślą, mam zakaz ale jadę, może mnie nie złapią

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 15:39:20

Zaraz zaraz, to co mial sie zwolnić z pracy i żyć na koszt państwa czy Twój tez?

umiejętności potwierdzi pozytywnym egzaminem na prawo jazdy do którego będzie podchodził jak mu wyjdzie kolejny nakaz sądowy, póki co pozostaje mu autobus lub pociąg

#5 ~Mieszkaniec_2016~

~Mieszkaniec_2016~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 16:12:30

czyli jest przyzwolenie na łamanie prawa? nie musiał się zwalniać, jest PKS, poza tym za pierwszym razem nie myślał, że jak go złapie policja, dostanie sądowy zakaz to będzie mu ciężko z pracą?
w innej sytuacji? jeżeli miał prawo jazdy zabrane za alkohol to co mam się napić piwa bezmyślnie wsiąść za kółko, narobić sobie szkody bigosu a potem jęczeć, że nie mogę do pracy autem dojeżdżać bo mam zakaz?
a jeżeli taka osoba by kogoś potrąciła mając zakaz? zero wyobraźni, ja nie wiem co Ci ludzie sobie myślą, mam zakaz ale jadę, może mnie nie złapią

Zdolności kierowania mial bo to czynność wyuczona, tak jak jazda na rowerze, tego się nie zapomina

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 16:32:40

Zdolności kierowania mial bo to czynność wyuczona, tak jak jazda na rowerze, tego się nie zapomina

Jak ktoś ros pokozoł ci jak bić kunia to juśz nie zapómnisz!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 21:58:49

A jechał rowerem ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 23:53:19

A jechał rowerem ?

Na świni

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2019 - 11:17:11

#10 ~Bb~

~Bb~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 16:09:50

H.. J z nim

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 20:47:38

W tym roku dużo nietrzeźwych zatrzymali

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2019 - 14:16:54

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 23:44:27

Piłeś nie jedz

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 08:53:09

Prawko zatrzymali mu, ale umiejętności kierowania nie.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 09:36:27

zatrzymali mu dokument oficjalny państwowy który to potwierdza jego umiejętności, tak samo jak umiesz jeździć autem w wieku 15 lat ale dopiero po zdaniu egzaminu jest to potwierdzone

śmieszy mnie to takie cwaniakowanie, że teraz robicie z niego pokrzywdzonego, mógł nie pić za pierwszym razem, nikt nie jest świadomy tego? mało policji się kręci, mało ludzi może podkablować? no i co miał sądowy zakaz 3 lata aby mu do głowy wlało się trochę oleju co grozi za jazdę po pijaku i nie pomogło
mi nie jest go żal

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 14:09:12

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 18:05:25

zatrzymali mu dokument oficjalny państwowy który to potwierdza jego umiejętności, tak samo jak umiesz jeździć autem w wieku 15 lat ale dopiero po zdaniu egzaminu jest to potwierdzone </p>
śmieszy mnie to takie cwaniakowanie, że teraz robicie z niego pokrzywdzonego, mógł nie pić za pierwszym razem, nikt nie jest świadomy tego? mało policji się kręci, mało ludzi może podkablować? no i co miał sądowy zakaz 3 lata aby mu do głowy wlało się trochę oleju co grozi za jazdę po pijaku i nie pomogło
mi nie jest go żal</p>

Mało ludzi widzi drugie dno tej sprawy.
Może wypił i każdemu sie zdarza tak, i może musiał kierować sytuacja extremalna lub bez wyjścia.
Lub mial problemy rodzinne i wypił np przez kobietę pił ( główna przyczyna sa kobiety)
Co do umiejętność trochę mnie to śmieszy, przykład.
Lekarz, ratownik medyczny ma zabrane uprawnienia to ( umiejętności posiada) to w sytuacji bez wyjścia ma nie ratować człowieka?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 18:30:40

przecież ma wyjście są autobusy, pociągi, mógł iść pieszo a nie z sądowym zakazem świadomy co go może spotkać? i spotkało

jakby Ci potrącił kogoś bliskiego mając zakaz jeżdżenia autem i by Ci ktoś powiedział - NO ZDARZA SIĘ

#19 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 18:39:11

Czy Ty wiesz co to jest życie?
Wolę jechać z kimś kto ma umiejętności niz wcale nie umie jeździć.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 19:31:37

ojeju zabrali mi raz prawo jazdy, wsiadł świadomie za kierownicę, złapali drugi raz i wielka tragedia bo złamał zakaz

no naprawdę ale widzę, że jakby Ci potracił kogoś bliskiego to byś przyjechała na miejsce zdarzenia i powiedziała - NO ŻYCIE i poklepała go po ramieniu

co za idiotyczne myślenie, mówimy tutaj o dorosłych ludziach, odpowiedzialności, rozsądku czy teraz mamy każdemu współczuć kto stracił prawo jazdy (BA ZŁAMAŁ PRAWO 2 RAZ ŚWIADOMIE) czy też nie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych