Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 miliony nie potrzebne? czyli olać conkret

337 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 13:26:39

A produkuje pewnie z mąki i wody a smród wokół zakładu to tylko złudzenie?

Jesteś po prostu głupi i jak na głupca przystało, jak się uprzesz przy swoim to nie zrozumiesz. Nie ma szans.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 13:31:05

A co robi z połową śmieci która nie nadaję się do produkcji?

Właściciel powiedział wyraźnie, że po to rozbudowują, żeby przerabiać 100% odpadów, które my wszyscy wytwarzamy. Czy to tak ciężko pojąć?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 14:07:05

A bolek co robił ? I to z obrazkiem ze świętą osobą w klapie marynarki !!!!

lol

#44 ~Jupik~

~Jupik~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 14:09:41

Ale wszysko nie nadaję się do produkcji .nie masz żadnego pojęcia .Miał być parking dla tirów to ok

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 20:51:08

Właściciel powiedział wyraźnie, że po to rozbudowują, żeby przerabiać 100% odpadów, które my wszyscy wytwarzamy. Czy to tak ciężko pojąć?

I należy dodać,nowy zakład udoskonali obecny.Zrozum,ten zakład jest w funkcjonowaniu.Nowy go udoskonali.Będą nowe miejsca pracy.Nowe miejsca to lepsze warunki ich pracy.Będą większe dochody gminy.Nowy burmistrz mówi a po co?To granda.

#46 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 21:06:00

I należy dodać,nowy zakład udoskonali obecny.Zrozum,ten zakład jest w funkcjonowaniu.Nowy go udoskonali.Będą nowe miejsca pracy.Nowe miejsca to lepsze warunki ich pracy.Będą większe dochody gminy.Nowy burmistrz mówi a po co?To granda.

A kiedy padłe takie słowa ? Bo ja słyszałem zupełnie inne.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 21:09:35

100% to może być cukru w cukrze! :P

#48 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 21:11:41

Jest tylko jeden problem , mieszkańcy .... Mieszkańcy którzy mają dosyć smrodu , dosyć hałasu , dosyć kłamstw właściciela Conkretu . Może więc poddać ich recyklingowi ? Na to się obecnie dzieje właściciele Conkretu "zapracowali" przez lata obecności w Rychnowie . Tyle że do tej pory Grabowski miał mieszkańców Rychnowa w doopie . Wreszcie coś się zmieniło ! Może wreszcie również mieszkańcy Srebrnik czy Borówna będa mogli w upalne dni spokojnie otworzyć okno nie sprawdzając kierunku wiatru albo zaprosić znajomych na grilla nie zmuszjąc ich do wymiotów ? 

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 21:31:58

Granda to jest, ale to że masz jeszcze czelność zabierać głos, karliczku

#50 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 21:37:06

a nam pracownikom, którzy spędzają ponad 2000 godzin rocznie w conkrecie jakoś nie śmierdzi

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 21:42:32

To ja mam lepszy pomysł - zróbmy najpierw coś z tym smrodem w Kowalewie. W zimę odór z kominów jako efekt palonych śmieci, a w lato smród niepojęty z oczyszczalni albo z pól. Przecież tego nie da się znieść i nie ma znaczenia z której strony wieje wiatr.

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 21:42:44

To ja mam lepszy pomysł - zróbmy najpierw coś z tym smrodem w Kowalewie. W zimę odór z kominów jako efekt palonych śmieci, a w lato smród niepojęty z oczyszczalni albo z pól. Przecież tego nie da się znieść i nie ma znaczenia z której strony wieje wiatr.

#53 ~SPW~

~SPW~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 21:48:27

Jest tylko jeden problem , mieszkańcy .... Mieszkańcy którzy mają dosyć smrodu , dosyć hałasu , dosyć kłamstw właściciela Conkretu . Może więc poddać ich recyklingowi ? Na to się obecnie dzieje właściciele Conkretu "zapracowali" przez lata obecności w Rychnowie . Tyle że do tej pory Grabowski miał mieszkańców Rychnowa w doopie . Wreszcie coś się zmieniło ! Może wreszcie również mieszkańcy Srebrnik czy Borówna będa mogli w upalne dni spokojnie otworzyć okno nie sprawdzając kierunku wiatru albo zaprosić znajomych na grilla nie zmuszjąc ich do wymiotów ?

Jest tak tragicznie? Dlaczego w bliskim sąsiedztwie sprzedają się działki na których budowane są domy? Dlaczego w tle przewijają się podsycający konflikt, "bezinteresowmi pseudo obrońcy mieszkańców", wciąż przekręcający fakty ! Kpicie sobie z ludzkiej inteligencji, robiąc to upolitycznione przedstawienie !

#54 ~KOWALEWIAK~

~KOWALEWIAK~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 21:49:12

CZY WY MIESZKAŃCY RYCHNOWA NIE MOŻECIE ZROZUMIEĆ ŻE MY TU W KOWALEWIE MAMY STO RAZY GORZEJ??? A NAS JEST WIĘCEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ. NIECH WIĘC PAN ŻURAWSKI ZAJMIE SIĘ PROBLEMEM KOWALEWA!!!!!

#55 ~apel do pana burmistrza~

~apel do pana burmistrza~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 21:51:56

W mieście w Kowalewie jest smród i hałas. Tir za tirem jedzie i smrodzi i hałasuje. Ja już mam tego dosyć. Jak mam tu mieszkać? Szyby mi się w oknach trzęsą przy każdym przejeździe tira pod oknami.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 21:53:41

CZY WY MIESZKAŃCY RYCHNOWA NIE MOŻECIE ZROZUMIEĆ ŻE MY TU W KOWALEWIE MAMY STO RAZY GORZEJ??? A NAS JEST WIĘCEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ. NIECH WIĘC PAN ŻURAWSKI ZAJMIE SIĘ PROBLEMEM KOWALEWA!!!!!

JAK CI NIE ODPOWIADA W KOWALEWIE TO SIĘ WYPROWADŻ !!!!!!!!!!!!!

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 21:55:18

a nam pracownikom, którzy spędzają ponad 2000 godzin rocznie w conkrecie jakoś nie śmierdzi

Bo wy jesteście już mutantami .

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 21:56:09

JAK CI NIE ODPOWIADA W KOWALEWIE TO SIĘ WYPROWADŻ !!!!!!!!!!!!!

A tobie jak nie odpowiada w Rychnowie to też się wyprowadź!!!!!!!!!

#59 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 22:03:02

Nasz Nowy BURMISTRZ załatwi obwodnice,, a teraz sie obudziłeś i apelujesz .czemu jak była poprzednia władza to siedzialeś jak szczur pod miotłą . PLANY SĄ ZATWIERDZONE .A POPRZEDNIA WŁADZA NAM OBIECYWAŁA PRZEZ 30LAT I CO NIC.

#60 ~realnie myślący~

~realnie myślący~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 22:07:38

Nasz Nowy BURMISTRZ załatwi obwodnice,, a teraz sie obudziłeś i apelujesz .czemu jak była poprzednia władza to siedzialeś jak szczur pod miotłą . PLANY SĄ ZATWIERDZONE .A POPRZEDNIA WŁADZA NAM OBIECYWAŁA PRZEZ 30LAT I CO NIC.

a jak pan żurawski nie załatwi obwodnicy to co wtedy zrobisz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych