Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 miliony nie potrzebne? czyli olać conkret

329 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 20:36:06

Też uważam że taki zakład powinien być przecież on daje miejscowym ludziom pracę .

Przecież nikt go zamykać nie zamierza. Nie rozsiewaj plotek...

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 23:16:13

Moje odczucia są podobne.To jest zwykły populizm.Skorzystał na tym politycznie obecny burmistrz na pewno.Byłem na tym spotkaniu gdzie ściągnięto pana Ardanowskiego /z obcji obecnego burmistrza/pan minister powiedział: to dobrze ,ze powstaje zakład który daje podatki i zatrudnienie.Warunek,ze jest zgodne z prawem.Sam wydał opinię pozytywną.Pracuję w tym zakładzie i nowa inwestycja nie przeszkadza nikomu.TO TYLKO POLITYKA.Mieszkańcy będą tego kiedyś bardzo żałować.Znam wiele radnych innych gmin,ze takiego biznesmena by w...................zeli od zaraz..

ł
No jeszcze tam pracujesz? Może tylko kasę bierzesz (przepraszam - brałeś)?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 10:00:42

Od wczoraj ponad osiemset odsłonięć, tylko tego tematu !!! Jak ta sytuacja, ma się do prośby pana burmistrza o ignorowanie tematów poruszanych na  forum ? Najciekawsze dopiero przed nami !

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 10:39:30

Postanowiłem podzielić się z państwem swoimi spostrzeżeniami i teorią na temat konfliktu, który z mojego punktu widzenia, po dwóch dekadach funkcjonowania firmy na terenie gminy, nie powinien mieć miejsca.
Warto zastanowić się, czy pojawienie się tematu na forum w roku wyborów samorządowych, z widocznym podkręcaniem napięcia przeciwko przedsiębiorcy, jest czystym przypadkiem?
W najbliższym sąsiedztwie firmy, tj. w odległoći około trzech kilometrów, położonych jest siedem wsi ( Borówno, Elzanowo, Mariany, Mlewiec, Nowy Dwór, Srebrniki, Wielkie Rychnowo), które zamieszkuje ponad dwa tysiące dwustu mieszkańców.
Borówno, Nowy Dwór i Wielkie Rychnowo to bezsprzecznie miejscowości najbliżej położone i uwaga, liczba mieszkańców w tych wsiach to ponad tysiąc trzysta osób.
Podpisów zebrano blisko pięćset, czyli daleko do połowy liczby mieszkańców, najbliższych wsi. Na zakończenie proponuję skupić się na marnej frekwencji na spotkaniu z ministrem Ardanowskim, co również daje do myślenia. I ostatnie pytanie - czy w związku z zaistniałą sytuacją, ktoś skorzystał w wymiarze politycznym? Widoczny populizm?

Nie inaczej

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 10:43:22

To granda,przeczytałam artykuł w Gazecie Pomorskiej i wpisy na tym forum.O ZGROZO ,JAK MOZNA NIE POZWOLIC BUDOWY ZAKLADU.Zakład który ma dac dochody rzędu 3mln zł.To chora władza która wywala taki zakład.Jest to zdrada stanu.Jest to działanie na szkodę gminy.Będe o tym pamiętała.Dzieci moje przyjdą pod o piekę społeczną,aja przyjdę do pana p.burmistrzu.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 11:49:33

To granda,przeczytałam artykuł w Gazecie Pomorskiej i wpisy na tym forum.O ZGROZO ,JAK MOZNA NIE POZWOLIC BUDOWY ZAKLADU.Zakład który ma dac dochody rzędu 3mln zł.To chora władza która wywala taki zakład.Jest to zdrada stanu.Jest to działanie na szkodę gminy.Będe o tym pamiętała.Dzieci moje przyjdą pod o piekę społeczną,aja przyjdę do pana p.burmistrzu.

Aleś się karliczek wku***ł, że aż płeć zmieniłeś?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 17:38:00

Czyli w skrócie, podpisało się +/- 22% mieszkańców z ponad 2200 zamieszkujących sąsiadujące wsie. Wystarczy, że nie są to indywidualne petycje, tylko zbierane przez kogoś podpisy i wszystko jasne. Coś mi się wydaje, że dożynki to kolejny punkt programu propagandowego. Myślcie ludzie, myślcie...

Państwo Trejderowscy od podstaw, uczciwie stworzyli firmę Conkret. Wielokrotnie bezinteresownie, udzielali się charytatywnie na rzecz mieszkańców naszej gminy i nie tylko. Powyższego jestem pewna, ponieważ swoje pierwsze kroki zawodowe stawiałam właśnie w tej firmie.
Obecnie są pracodawcami dla setek osób. Wychodzą na przeciw władzom, deklarując chęć współpracy przy rozwiązywaniu problemu, jak mniemam, min. również dotyczącego uciążliwie nieprzyjemnej woni, która często dokucza mieszkańcom najbliższego sąsiedztwa firmy.
Jakimi realnymi osiągnięciami w wymiarze społecznym, mogą pochwalić się osoby podsycające atmosferę konfliktu, oczywiście nie licząc tych, które w ostatecznym rozrachunku dotyczą przysłowiowych, własnych czterech liter?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 18:06:28

Po pierwsze nie zamknijmy tylko UCYWILIZUJMY . A po drugie to skoro masz taki pęd do kasy to może zróbmy w Kowalewie skład odpadów radioaktywnych albo wpuśćmy Ukrow z fermą drobiu na kilkadziesiąt tysięcy sztuk . Kasa też będzie i większa niż z Conkretu ! Przestań pleść bzdury klakierku . Na dzień dzisiejszy Conkret łamie prawo funkcjonując bez pozwoleń wodnoprawnych. Decyzji RDOŚ też nie wypełnił i w rowie dalej jest syf . To bodaj największy szkodnik środowiskowy w gminie .
Jak się wreszcie ucywilizuje to nikt nie będzie protestował przeciwko jakiejś rozbudowie , ale póki co trzeba uważnie patrzeć na jego "inwestycje" .....

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 19:22:00

Dzielenie i straszenie społeczeństwa !!! Skąd my to znamy ?!!!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 21:28:10

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 07:27:18

Dobrze zapoznaj się z Art.216 KK. "Mój Boże" , kogo wy wybraliście ? Kłania się brak podstawowej wiedzy !

#32 ~Jupik~

~Jupik~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 08:41:44

Nie macię nic na usprawiedliwienie,manipulowanie kowalewiakami się nie udało to teraz kodeksem karnym straszycie oj spójrz najpierw co ty wypisujesz naszyjnik a później strasz.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 10:17:56

Nie macię nic na usprawiedliwienie,manipulowanie kowalewiakami się nie udało to teraz kodeksem karnym straszycie oj spójrz najpierw co ty wypisujesz naszyjnik a później strasz.

Poleciłem zapoznanie się z Art. KK, ponieważ są tam dość wyraźnie ujęte kwestie, odnoszące się do ochrony praw obywateli, nie wyłączając z tego grona osób publicznych, które znacznie częściej podlegają surowej ocenie. Mam nadzieję , że kwestii różnic pomiędzy smrodem a trucizną, nie muszę już nikomu wyjaśniać. Za to do wyjaśnienia pozostaje sprawa prądów wietrznych, które nie są stałe. Tak więc dlaczego głównie Rychnowo? Kto za tym stoi ? Zwykli obywatele ? Czy lokalni działacze, budujący swoje poparcie, właśnie na tym temacie ? Czym innym, mogliby wzbudzić zainteresowanie potencjalnych wyborców? Myślę, że warto dyskutować, myśleć i rozwiązywać problemy na zasadzie współpracy, zamiast burzenia pewnych porządków. Przekornie zapytam, jakie inne kroki zostały podjęte przez zaangażowanych radnych w celu poprawy jakości życia w Rychnowie? Czy osoby tak chętnie zbierające podpisy przeciwko firmie Conkret, odwiedziły państwa w celu zapoznania się z programem "czyste powietrze"? Czy poinformowały o dokładaniu przez właścicieli, wszelkich starań dla poprawy sytuacji? Właściciele nie spoczeli na laurach i chcą rozwijać firmę. Być może problem smrodu zniknie szybciej, niż życzyliby sobie wichrzyciele, którzy wówczas będą zmuszeni przełknąć gorycz własnej wizerunkowej porażki.

#34 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 10:58:24

Zobacz w encyklopedii co znaczy wyraz dyskusja bo sam nie rozumiesz co napisałeś. A jak już to będziesz wiedział to poczytaj który kraj przyjmuję "najgroźniejsze" śmieci

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 11:06:55

Zobacz w encyklopedii co znaczy wyraz dyskusja bo sam nie rozumiesz co napisałeś. A jak już to będziesz wie.dział to poczytaj który kraj przyjmuję "najgroźniejsze" śmieci

Ponownie manipulujesz i straszysz ludzi!!!

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 11:24:42

Ponownie manipulujesz i straszysz ludzi!!!

A bolek co robił ? I to z obrazkiem ze świętą osobą w klapie marynarki !!!!

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 13:04:51

Poleciłem zapoznanie się z Art. KK, ponieważ są tam dość wyraźnie ujęte kwestie, odnoszące się do ochrony praw obywateli, nie wyłączając z tego grona osób publicznych, które znacznie częściej podlegają surowej ocenie. Mam nadzieję , że kwestii różnic pomiędzy smrodem a trucizną, nie muszę już nikomu wyjaśniać. Za to do wyjaśnienia pozostaje sprawa prądów wietrznych, które nie są stałe. Tak więc dlaczego głównie Rychnowo? Kto za tym stoi ? Zwykli obywatele ? Czy lokalni działacze, budujący swoje poparcie, właśnie na tym temacie ? Czym innym, mogliby wzbudzić zainteresowanie potencjalnych wyborców? Myślę, że warto dyskutować, myśleć i rozwiązywać problemy na zasadzie współpracy, zamiast burzenia pewnych porządków. Przekornie zapytam, jakie inne kroki zostały podjęte przez zaangażowanych radnych w celu poprawy jakości życia w Rychnowie? Czy osoby tak chętnie zbierające podpisy przeciwko firmie Conkret, odwiedziły państwa w celu zapoznania się z programem "czyste powietrze"? Czy poinformowały o dokładaniu przez właścicieli, wszelkich starań dla poprawy sytuacji? Właściciele nie spoczeli na laurach i chcą rozwijać firmę. Być może problem smrodu zniknie szybciej, niż życzyliby sobie wichrzyciele, którzy wówczas będą zmuszeni przełknąć gorycz własnej wizerunkowej porażki.

Napisałeś że BYĆ MOŻE problem z rodu zniknie. A co jeśli będzie jeszcze większy? Czy ktoś zagwarantuje, że spalania nie spotęguje smrodu i co wtedy?

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 13:12:16

Napisałeś że BYĆ MOŻE problem z rodu zniknie. A co jeśli będzie jeszcze większy? Czy ktoś zagwarantuje, że spalania nie spotęguje smrodu i co wtedy?

Qwa, Co za ludzie , jaka spalarnia? dlaczego bezczelnie kłamiecie i mieszacie innym w głowach. To jest zakład produkcyjny a nie utylizacyjny!!!

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 13:20:26

Qwa, Co za ludzie , jaka spalarnia? dlaczego bezczelnie kłamiecie i mieszacie innym w głowach. To jest zakład produkcyjny a nie utylizacyjny!!!

A produkuje pewnie z mąki i wody a smród wokół zakładu to tylko złudzenie?

#40 ~Kojot~

~Kojot~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 13:23:19

A co robi z połową śmieci która nie nadaję się do produkcji?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych