Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1LO w Świeciu - czerwone

1LO czerwone dyrektor nauczyciel konflikt

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~grupa poparcia nowej Dyr.~

~grupa poparcia nowej Dyr.~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 08:49:58

Nauczyciele z 1LO szczycą się wysokimi wynikami młodzieży z matury. Co to za wyczyn najlepszą młodzież ze Świecia i okolic przygotować do matury. Wystarczy jej tylko nie zepsuć, a wyniki same przyjdą.

Wyczynem jest przygotować mniej błyskotliwą, taką co ma gorsze wyniki w gimnazjum i przychodzi do zespołu szkół. Tu trzeba pracy i zaangażowania, brakuje czasu na intrygi i knowania. Trzeba zając się nauczaniem.

I teraz z nudów zajmują się w 1LO intrygami, nie znają nowej Dyrektor, a już im się nie podoba sposób jej wyboru, a tak naprawdę chcą uderzyć w nią i Starostę.  Od dawna brakowało w 1LO świeżego powietrza.  Może teraz to się zmieni, oby. Trzymamy kciuki.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 11:10:46

Matura hmmm , teraz trzeba by sprawdzić ile osób przygotowywało się do matury poza szkołą chodząc na korki , głównie z chemii , która to jest na żenująco niskim poziomie w LO i fizyki , która też nie jest super wykładana w tej szkole. A oczywiście wyniki z matur idą na konto nauczyciela.Sama mam wielu znajomych którzy korzystali z douczania i nie dlatego że są słabi tylko dlatego żeby dostać się na wymarzone studia, bo po tym co prezentują niektórzy nauczyciele z tej szkoły byłoby ciężko.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 15:14:09

Fizyka to faktycznie porażka.Córce przez dwa lata opłacaliśmy korepetycje by mogła dostać się na studia techniczne.Od lat wiadomo,że ten pan nie wiele nauczy ,ale nikt z tym nic nie robi.Pan jest nietykalny.

#4 ~Agnieszka T.~

~Agnieszka T.~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 16:07:01

Mnie historii pani uczyła z pigułki, sama musiałam pracować by zdać egzaminy, dziś jestem po studiach i wiem, żeby nie samodzielna praca to z tych akurat lekcji i u tej pani nic bym nie wyniosła. Mam nadzieję, że te pigułki zjadła i nie karmi już nimi uczniów, zresztą była dziwna, nie wiedziała nawet kogo uczy. Nowa dyrektor będzie miała co robić. 

#5 ~An~

~An~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 18:11:16

Korki z chemii,fizyki,matematyki...

#6 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 20:33:10

mają parcie na media, pokazać co to nie my, klika, która nie liczy się z przełożonymi i pracodawcą myślą, że są najmądrzejsi i zawsze mają rację. Garstka marnych filozofów, żal tylko pozostałych, którzy dla świętego spokoju  grają tę samą melodię. Jak  można wyrabiać opinię nowej dyrektor nie znając jej, jak można krytykować ludzi, zarzucać im niekompetencje, posądzać o stronniczość komisję sugerując,że ma działkę blisko w-ce starosty. Kompletny brak kultury, wręcz chamstwo, tylko skąd u nich protokół z posiedzenia komisji? To jest tajne. Ten kto im to dał to razem z nimi powinien na zbity pysk wylecieć. We łbach im się wywraca, Starosta i dyrektor ich zatrudnia, wywalić na zbity pysk. Wojewodą straszą. Nasłać im konkretnego gościa co sprawdzi ich kompetencje co do nauczania. Znam to, cztery lata tam siedziałem. Jestem 5 lat po studiach i o niektórych wiele mogę powiedzieć. 

#7 ~absolwenci 1lo~

~absolwenci 1lo~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 08:08:52

Kochana Nowa Pani Dyrektor. Postanowiliśmy Pani pomóc. Wiemy, że będzie Pani bardzo trudno w pierwszych latach pracy w tej szkole. Już zawiązała się grupa nauczycieli, która chce pani zaszkodzić i jak najszybciej usunąć Panią ze stanowiska.

Całe szczęście my też wiemy co nie co o tych osobach i dobrze by było, żeby i Pani się dowiedziała, to Pani pomoże w indywidualnych rozmowach z tymi pieniaczami. Zbieramy i redagujemy właśnie te informacje i je prześlemy. Nie są to informacje do publicznej publikacji, np. na forum. Dlatego dedykujemy je wyłącznej wiedzy Pani Dyrektor i prześlemy pocztą.

Trzymamy kciuki.

#8 ~absolwent ale nie Dustin H~

~absolwent ale nie Dustin H~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2014 - 09:22:48

Jak słyszę ,że tylko korki z tego lub z tamtego to ogarnia mnie żałość.Gdzie zgubiono po drodze  jakość nauczania po prof.Rzeszowskim, Michałowskiej, Cymbor , Fr. Rózio...az żal serce ściska .Teraz to tylko konlikty w szkole i spadająca jakość nauczania .Szkole ,która za 2-lata będzie obchodzić jubileusz 140 lat od powstania.I tyle w temacie.

#9 ~auto casco~

~auto casco~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2014 - 19:57:54

korki zawsze były, są i będą, w najlepszych szkołach średnich w kraju też uczniowie mają korki, mają bo rodzice mają kasę, ale chroń Panie szkoły od "chorych na pomysły radnych", wręcz durniów mających plany a nie mających wizji i trzeźwego myślenia.

#10 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 15:50:27

tam co drugi to się nadeje ..., ale nie do uczenia dzieci

#11 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 15:50:58

tam co drugi to się nadeje ..., ale nie do uczenia dzieci

#12 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 10:14:22

Osobiście żywię nadzieję, że obie Panie nauczycielki szybko stracą pracę, a wtedy drogie Panie nie macie szans na wolnym rynku pracy. Za takie intrygi w normalnym zakładzie pracy już dawno by Was zwolniono. Poziom jaki reprezentujecie moralnie i zawodowo nie nadaje się moim zdaniem do pracy w polskiej szkole, co najwyżej na angielski zmywak.

#13 ~Alan~

~Alan~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 07:28:08

A jakim językiem się posługują i ktoś taki ma uczyć moje dzieci. Tutaj powinno wkroczyć KURATORIUM. Ja podważam umiejętmości tych pań jako nauczycielki-wychowawczyni.

#14 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 09:30:33

A własnie tak, usuniemy nową dyrektorkę, niech nie pcha się gdzie jej nie chcemy!!

My mamy tutaj takie powiedzonko:

Starosta udaje, że nam płaci, dyrektor udaje, że nas nadzoruje, a my udajemy, że nauczamy.

I co nam zrobisz?

#15 ~Rodzic absolwenta Renata~

~Rodzic absolwenta Renata~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 13:50:14

nic wam już nikt nie może zrobić ponieważ sami sobie zrobiliście to co można określić jednym zdaniem a mianowicie " zrobiliśmy z siebie pośmiewisko na całe miasto i mamy wśród nauczycieli innych szkół, rodziców swojej szkoły i swoich uczniów opinię pieniaczy, podżegaczy wymyślających bzdety na temat koligacji nowej dyrektorki" Zresztą nie warto polemizować z pseudo - inteligentami. Ktoś wcześnie pisał, że we łbach wam się poprzewracało. Napisał bardzo oględnie wręcz delikatnie. Macie jeszcze prawie półtora miesiąca wakacji warto je spędzić na Sądowej 18. Łóżka czekają.

#16 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 18:36:04

To podaj Mamusiu absolwenta jego nazwisko, może warto przyjrzeć się jego sprawdzianom jeszcze raz. Szkoda tylko, że matura nie jest już oceniana w szkole. Pewnie taki absolwent od takiej Mamusi to nie mógł zdać.

Tacy rodzice jak ty Mamusiu, to nam nigdy nie pomagali, a raczej przeszkadzali. Skoro nie masz już ze szkołą nic wspólnego, to po co  głos zabierasz.

#17 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 07:46:54

To podaj Mamusiu absolwenta jego nazwisko, może warto przyjrzeć się jego sprawdzianom jeszcze raz. Szkoda tylko, że matura nie jest już oceniana w szkole. Pewnie taki absolwent od takiej Mamusi to nie mógł zdać.

Tacy rodzice jak ty Mamusiu, to nam nigdy nie pomagali, a raczej przeszkadzali. Skoro nie masz już ze szkołą nic wspólnego, to po co  głos zabierasz.

Ty się sprawdzianom nie przyglądaj, przyjrzyj się swojej pracy i swoim poczynaniom, rodziców coraz więcej jest przeciw ponieważ obawiają się, że zamiast skupić się na pracy będziecie siać intrygę przeciw osobie, którą z góry skreśliliście i latać po redakcjach przedstawiając swoje pomylone racje i tworzyć artykuły pełne zakłamania i obłudy. To wam wychodzi najlepiej.

#18 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 13:58:33

Ale CYRK! Jakie miasto tacy nauczyciele.  WSTYD!!!!

#19 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 11:32:13

Nie uogólniaj. Taka PATOLOGIA to tylko w 1LO

#20 ~Jawanda~

~Jawanda~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2014 - 10:39:17

To prawda patologia i to od wielu lat, wreszcie, powtażam wreszcie ktoś się zabrał za tę bandę, łagodniejszych słów na nich nie znajduję.

życzę powodzenia w likwidacji patologicznego środowiska

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1LO, czerwone, dyrektor, nauczyciel, konflikt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych