Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

19 Dycha Kowalewska

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 12:27:45

Widziałem, że wczorajszy bieg się udał i to bardzo! Nie wiedziałem, że jeszcze na koniec zaplanowano slalom gigant przez niewidzialne tyczki, wygrał za styl pewien pracownik ZS.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 13:51:08

Widziałem, że wczorajszy bieg się udał i to bardzo! Nie wiedziałem, że jeszcze na koniec zaplanowano slalom gigant przez niewidzialne tyczki, wygrał za styl pewien pracownik ZS.

Chodzi ci o Marka?

#3 ~Ktos~

~Ktos~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 14:03:38

Ten co zawsze zadaje pytania i sam sobie odpowiada... znaja Cie wszyscy...

#4 ~SPW~

~SPW~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 14:31:59

Ten co zawsze zadaje pytania i sam sobie odpowiada... znaja Cie wszyscy...

Nic, tylko pogratulować zdolności manipulacyjnych! Szkoda, że w obowiązkach związanych z codziennym życiem publicznym, brakuje Ci kreatywności na  zbliżonym poziomie.

Zastanawia mnie jedno, czemu mają służyć te wpisy, żenujące w swoim przekazie ? Oczywiście, poza odwracaniem uwagi od spraw ważnych i ważniejszych z punktu widzenia mieszkańców miasta i gminy ? 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 14:49:18

Nic, tylko pogratulować zdolności manipulacyjnych! Szkoda, że w obowiązkach związanych z codziennym życiem publicznym, brakuje Ci kreatywności na zbliżonym poziomie.
Zastanawia mnie jedno, czemu mają służyć te wpisy, żenujące w swoim przekazie ? Oczywiście, poza odwracaniem uwagi od spraw ważnych i ważniejszych z punktu widzenia mieszkańców miasta i gminy ?

O proszę, obrońca uciśnionych się znalazł. Ciekawe gdzie byłeś jak na inne osoby na forum były wpisy.
A wracając do tematu - człowiek nie wielbłąd pić musi. Tylko jak to się mówi pić to trzeba umieć, a nie później nie być w stanie pionu utrzymać i wchodzić pod jadące samochody.
Przykład powinien iść z góry, więc takie zachowanie osoby, która ma kontakt z młodzieżą jest karygodne!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 18:56:12

Co Ty mówisz? To ten funkcyjny kierownik tak pachołki mijał?
Czyli musi mieć kondycję jeszcze.

#7 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 19:48:21

Nie ten co ma dzieciaka na lewo,, pis

#8 ~Mikolaj~

~Mikolaj~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 19:57:49

Przykłady mąż i ojciec...

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 20:25:33

Dajcie spokój z kiepskim hejtem! Każdy ma coś za uszami! Problem to byłby, gdyby jakiś typek zaburzony seksoholizmem, wbił się na stołek radnego albo nie daj Boże burmistrza!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 07:45:35

Dajcie spokój z kiepskim hejtem! Każdy ma coś za uszami! Problem to byłby, gdyby jakiś typek zaburzony seksoholizmem, wbił się na stołek radnego albo nie daj Boże burmistrza!

Hahahahaha dobre

#11 ~ogier~

~ogier~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 10:41:57

to nie był slalom, tylko taniec godowy

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 07:52:21

to nie był slalom, tylko taniec godowy

:)