Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

18 MARZEC WIELKIE OTWARCIE

68 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~BIEDRONKA~~

~~BIEDRONKA~~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 14:02:30

WIELKIE OTWARCIE GODZ 7.00 BIEDRONKA ZAPRASZA CENY KONKURENCYJNE GAZETKA BEDZIE DOSTARCZANA PAŃSTWU OD 8 MARCA

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 16:05:24

18 MARZEC OZNACZA KONIEC MONOPOLU KDSH OGLADALAM GAZETKE OD 18 marca do 4 kwietnia to rzeczywiscie dla Prezesa beda te Swieta niespokojne

#3 ~~mieszkaniec~~

~~mieszkaniec~~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 20:08:25

jak narazie gdy u władzy jest "pora na gospodarza" to każde święta są bezpieczne dla KDSH. To nie możliwe że od 3 lat i aby żadna sieć nie chciała zbudować żadnego marketu!!! Sieci czekają na dobre czasy które już się zbliżają i bez problemu wejdą do Rypinka, teraz nie chcą się babrać w tym błocie.... Pan Filip trzyma obecnie z kimś innym (I sekretarz Maciej, BHP z ciepłowni, "pora na gospodarza") i już nie będzie dawał $$$$ osobom z pod orła.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 22:14:19

To jest po prostu skandal!!! W małym Golubiu tyle marketów!!! A u nas nic!!! Słaby ten gospodarz, pora go zmienic.

#5 ~~realista~~

~~realista~~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 23:00:17

To jest po prostu skandal!!! W małym Golubiu tyle marketów!!! A u nas nic!!! Słaby ten gospodarz, pora go zmienic.

popieram,ludzie do golubia jezdza a tam jak grzyby po deszczu wyrosły sieciowce,jeden obok drugiego...W rypinie po "tylu staraniach" i tak dlugim okresie druga biedronka,załamać sie można....pora na gospodarza-aby ten juz odszedł....

#6 ~mo~

~mo~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 10:00:32

popieram,ludzie do golubia jezdza a tam jak grzyby po deszczu wyrosły sieciowce,jeden obok drugiego...W rypinie po "tylu staraniach" i tak dlugim okresie druga biedronka,załamać sie można....pora na gospodarza-aby ten juz odszedł....

Oj ludzie jacy wy jesteście krótkowzroczni. Czy naprawdę waszym zdaniem ilosć dyskontów świadczy o rozwoju miasta? Zobaczcie ile ich jest w Brodnicy - mniej niż w Golubiu. Jak chcecie kupować w portugalskich (Biedronka) i innych zagranicznych sklepach to wasza sprawa, ale ekonomistą nie trzeba być , żeby wnioski z tego wyciągnąć.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 17:13:29

Jestem z Golubia. Moja mama ma mały sklepik w okolicy Intera, Lidlai tp. Nie musze chyba nikomu mowic, co to oznacza. Ledwo wiąże koniec z koncem. A marketów u nas nie załatwił burmistrz, macie jakies mylnepojecie. Działki w środku miasta były prywatne i ich własciciele je posprzedawali za duze pieniadze. Tasarz palcem tu nie kiwnal

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 20:06:05

Markety są dobre - ale ostrzegam - nie w nadmiarze!

#9 ~~Lena~~

~~Lena~~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 21:10:01

coś mi się wydaje, że do 18 marca to oni się nie wyrobią....

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 20:18:01

ZAPRASZAMY JUŻ W CZWARTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#11 ~Rypsiniak~

~Rypsiniak~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 20:57:19

Dadzu rade :)

#12 ~jurek owsik~

~jurek owsik~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 13:28:24

ZAPRASZAMY JUŻ W CZWARTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wow,a macie miejsca parkingowe dla ciągników?w czwartek caly powiat zawita do portugalskiej biedry,rewelacja,co bedzie w gratisie?zalapanie sie do telewizji rypinskiej?

#13 ~kupiec~

~kupiec~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 16:07:19

[quote name='~BIEDRONKA~' date='26.02.2010, 14:02:30' post='332977']
WIELKIE OTWARCIE GODZ 7.00 BIEDRONKA ZAPRASZA CENY KONKURENCYJNE GAZETKA BEDZIE DOSTARCZANA PAŃSTWU OD 8 MARCA
[/quot
Żeby tylko nie było na otwarciu burmistrza i plebana!!

#14 ~mieszczuch~

~mieszczuch~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 16:15:44

wow,a macie miejsca parkingowe dla ciągników?w czwartek caly powiat zawita do portugalskiej biedry,rewelacja,co bedzie w gratisie?zalapanie sie do telewizji rypinskiej?

widać że akcja Internet na wsi zawitała i do Ciebie, z czego się bardzo "cieszymy". Zapraszam na zakupy do Rypina. Nie zapomnij krów wydoić.

#15 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 18:20:50

Jutro WIELKI dzień, może warto zainteresować TYM co funduje nam władza inne media ? Ja swój meil już napisałem, zachęcam Was do tego, im więcej mieli dostaną zainteresują się tym tematem!!!!

Warto do nich napisać:

kontakt@tvn24.pl
wiadomosci@tvp.pl
teleexpress@tvp.pl
wydarzenia@polsat.com.pl
sekretariat.torun@eska.pl
fakty@rmf.fm
info@radiozet.pl
radio@radiopik.pl
zblizenia@tvp.pl

#16 ~LITOSCI~

~LITOSCI~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 18:30:42

mi sie wydaje ze papiez, barack obama,przewodniczacy europarlamentu tez powinni byc na otwarciu biedronki w Rypinie. To wydarzenie na światową skalę, moje marzenia się spełniły wreszcie sklep !!!!!!! dosc monopolu kdsh, bede o tym opowiadac wnukom, Niech Bóg Błogosławi Biedronkę !!!!!!!!!!!!!

#17 ~wąsata agata~

~wąsata agata~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 21:20:02

mi sie wydaje ze papiez, barack obama,przewodniczacy europarlamentu tez powinni byc na otwarciu biedronki w Rypinie. To wydarzenie na światową skalę, moje marzenia się spełniły wreszcie sklep !!!!!!! dosc monopolu kdsh, bede o tym opowiadac wnukom, Niech Bóg Błogosławi Biedronkę !!!!!!!!!!!!!

hahah kapitalnie ujete,powiadomcie cały swiat i zróbcie sobie tatuaż,logo biedronki na ramieniu:)

#18 ~~mieszkaniec~~

~~mieszkaniec~~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 22:23:35

- Obiecałem, że monopol KDSH przełamię i tak się stanie. Choćby PiS dwoił się i troił, choćby KDSH wysyłało kolejne pisma do konserwatora zabytków, supermarket w Rypinie stanie - przekonuje burmistrz Błaszkiewicz.

Nowości Powiatu Rypińskiego, 11 kwietnia 2008, Agnieszka Jankowska.

#19 ~miszka~

~miszka~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 22:41:20

Pytanie: Czy drugą Biedronkę można nazwać supermarketem ?
informaja ze strony www.biedronka.pl:
Biedronka to najbardziej popularna i największa sieć sklepów detalicznych w Polsce, którą regularnie odwiedza aż 55% Polaków. Obecnie liczy ponad 1500 sklepów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i małych miastach na terenie całej Polski, .....
czy to co jutro zostanie otwarte o wielkości 1200 metrów kwadratowych można nazwać supermarketem ?

#20 bis

bis

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 11130 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 07:28:24

Pytanie: Czy drugą Biedronkę można nazwać supermarketem ?
informaja ze strony www.biedronka.pl:
Biedronka to najbardziej popularna i największa sieć sklepów detalicznych w Polsce, którą regularnie odwiedza aż 55% Polaków. Obecnie liczy ponad 1500 sklepów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i małych miastach na terenie całej Polski, .....
czy to co jutro zostanie otwarte o wielkości 1200 metrów kwadratowych można nazwać supermarketem ?

Biedronka jest dyskontem , a nie supermarketem. http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskont

Dz.U. 2005 nr 231 poz. 1965

Art. 10.
1. Rzeczpospolita Polska jest państwem świeckim, neutralnym w sprawach religii i przekonań.

2. Państwo i państwowe jednostki organizacyjne nie dotują i nie subwencjonują kościołów i innych związków wyznaniowych. Wyjątki od tej zasady regulują usta- wy lub przepisy wydane na ich podstawie.

http://isap.sejm.gov...=WDU20052311965

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych