Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

227 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lii~

~lii~
  • Goście

Napisano 22 maj 2012 - 10:52:53

Co jeden,to lepszy :(

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2012 - 14:01:04

Więcej już ich nie było ? :P
Tylu się bije o to jedno miejsce???!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2012 - 19:47:06

A Pierzak nie był radnym? Czy to jakiś inny o takim nazwisku?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2012 - 20:22:19

A Pierzak nie był radnym? Czy to jakiś inny o takim nazwisku?

Był i to chyba ten sam :D

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 11:05:26

Widzą, że w mieście wiele się dzieje, inwestycję w pełnym rozmachu, to wielu chetnych chce sie podpiąć pod koniunkturę.

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 20:32:04

Widzą, że w mieście wiele się dzieje, inwestycję w pełnym rozmachu, to wielu chetnych chce sie podpiąć pod koniunkturę.

Ale mnie rozbawiłeś hahaha...! W mieście wiele się dzieje hahaha! a niby co się dzieje? Pewnie masz na myśli sypiącą się starówkę, a może to,że bardzo duża część naszych środków z podatków kierowana, jest na dofinansowanie rozbudowanej oświaty!.Niesamowita samoreklama.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 06:02:21

pod diete chyba

#8 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 08:43:53

Ale pierdyknął! wiele się dzieje! Chyba siedzisz bliżej i wiesz więcej o tej jak to nazwałeś koniunkturze. Choć z drugiej strony podobno niektórzy posiadają więcej niż wynika to z ich zarobków – koniunktura? Jeśli tak jest rzeczywiście no w pewnym sensie chyba tak.

#9 ~golubiak~

~golubiak~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 20:23:04

Ale pierdyknął! wiele się dzieje! Chyba siedzisz bliżej i wiesz więcej o tej jak to nazwałeś koniunkturze. Choć z drugiej strony podobno niektórzy posiadają więcej niż wynika to z ich zarobków – koniunktura? Jeśli tak jest rzeczywiście no w pewnym sensie chyba tak.

platforma wypłaca premie za nie dokończone autostrady i stadiony, a w golubkowie jednak zrobili starówkę, wprawdzie bez pomysłu i teraz stawiają skrzynki z drzewkami na środku rynku ale zrobili tę kupę kamieni, a ile z tych 7 milionów poszło na tzw. ubytki czy procenty, to nowy radny powinien to ujawnić, stawiam na panią henrykę zawadzką, bo tylko ona z tego grona kandydatów będzie miała odwagę o to zapytać reszta to ... pominę milczeniem, szkoda głosu i tej diety

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2012 - 13:55:25

Ale mnie rozbawiłeś hahaha...! W mieście wiele się dzieje hahaha! a niby co się dzieje? Pewnie masz na myśli sypiącą się starówkę, a może to,że bardzo duża część naszych środków z podatków kierowana, jest na dofinansowanie rozbudowanej oświaty!.Niesamowita samoreklama.

Wiesz, można nie lubić kogoś z obecnej władzy, można im zazdrościć, ale nawet ślepy widzi, jak wielkie prace trwają w mieście w zwiazku z kanalizacją i budowa dróg. Podobno jeszcze ujecie wody i oczyszczalnia sa budowane, ale tego rzeczywiście nie widać.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2012 - 13:57:40

podobno, podobno )

#12 ~Andżelika~

~Andżelika~
  • Goście

Napisano 26 maj 2012 - 21:10:48

Ja zagłosuję z mężem na Żochowskiego ,młody emeryt po wojsku to przynajmniej zajmie się może miastem.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2012 - 21:22:40

...na kogo chcesz to głosuj, ch..j mnie i NAS to obchodzi !!!

#14 ~Andżelika~

~Andżelika~
  • Goście

Napisano 26 maj 2012 - 21:38:56

...na kogo chcesz to głosuj, ch..j mnie i NAS to obchodzi !!!

Pisz za siebie nie za wszystkich. Ktoś napisał o Zawadzkiej to ja mogę poprzeć swojego kandydata . Pewnie jestes z tych "DOBRYCH GOSPODARZY" . Pfffff

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 08:51:18

tępawi radni nie są tacy tępi
a to załatwią córce, żonie czy kochance etat w magistracie lub szkole
a to załatwią umorzenie podatku dla sąsiada, który będzie dozgonnie wdzięczny
a to powiedzą koledze, które działki będą sprzedawane pod stołem i tak dalej bez końca
burmistrz swoje a radni swoje bo z pańskiego stołu każdy psiak się nażre
tępawi są jedynie wyborcy, którym psiarnia wyżera wszystko co można zeżreć

Mam nadzieję, że ten kynolog już nigdy nie będzie w radzie miasta. :D Jak ktoś tak patrzy na ludzi, to sam niezłą świnią ( ooo sorry - niezłym pieskiem :D :P ) musi być.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 15:40:10

Ja zagłosuję z mężem na Żochowskiego ,młody emeryt po wojsku to przynajmniej zajmie się może miastem.

A przypadkiem jego żona nie jest księgową w Urzędzie Miasta? Bo jeżeli tak to mam szczere wątpliwości czy odezwie się choć jednym słówkiem przeciwko burmistrzowi.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 17:34:50

Mam nadzieję, że ten kynolog już nigdy nie będzie w radzie miasta. :D Jak ktoś tak patrzy na ludzi, to sam niezłą świnią ( ooo sorry - niezłym pieskiem :D :P ) musi być.

A ja wręcz przeciwnie mam nadzieję, że ten jak go nazwałeś kynolog będzie tym miastem rządził

#18 ~AntyZiemniak~

~AntyZiemniak~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 18:47:34

A przypadkiem jego żona nie jest księgową w Urzędzie Miasta? Bo jeżeli tak to mam szczere wątpliwości czy odezwie się choć jednym słówkiem przeciwko burmistrzowi.

Myślę ,że ten człowiek właśnie pasowałby nawet na Burmistrza. Wykształcony jak nieliczni z tej rady.

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 20:55:44

Marszałek Piłsudski zawsze powtarzał "gonić ku*** i złodziei"
Kolesie stworzyli chorą wypaczoną demokrację wspieraną przez kolesiów parlamentarzystów.
Radni tak zasmakowali "załatwiania" dla siebie i pod siebie, swoich rodzin i kochanek, że tylko teraz należy powtarzać słowa Marszałka.
Wybór kolejnego radnego do tej bandy niczego nie zmieni.
Trzeba zmienić burmistrza i rozpędzić tę bandę zaprzańców.
Doszło do takiego wynaturzenia, że nikogo z tej bandy teraz nie można pozwać do sądu, bo sąd od razu umarza postępowania aby nie ujawniać prawdy o przekrętach.
Ale do czasu.
Najpierw pryncypał, a potem reszta bandy.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 21:25:20

Wiesz, można nie lubić kogoś z obecnej władzy, można im zazdrościć, ale nawet ślepy widzi, jak wielkie prace trwają w mieście w zwiazku z kanalizacją i budowa dróg. Podobno jeszcze ujecie wody i oczyszczalnia sa budowane, ale tego rzeczywiście nie widać.

A nie wiesz czasami jak już położą wszędzie nowy asfalt to czy zaraz będą go zrywać bo podobno mają doprowadzać gaz. A może to będzie jakaś instalacja napowietrzna albo bezprzewodowa :lol: :o :(

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych