Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1400 za pogrzeb w Sępólnie.

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~owieczka~

~owieczka~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 17:55:03

Czy jest w stanie ktoś mi sensownie wytłumaczyć dlaczego w "naszej" parafii szef księży swoim rubasznym nie znoszącym sprzeciwu głosem bez taktu, empatii, wyczucia i oczywiście bez dyskusji żąda 1400 zł za pogrzeb? Przecież to skandaliczne, śluby, pogrzeby, msze powinny być co łaska, lub za darmo, toć do cholery w końcu to ludzie z powołaniem!!! Nie mówiąc już o tym ile milionów kosztuje opłacanie katechetów w szkołach...., gdzie w nieskończoność każą dzieciakom przepisywać katechizmy. Czekam na interpretacje wiernych. 

#2 ~Politańczykiewiczówna .~

~Politańczykiewiczówna .~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 18:07:38

Czy jest w stanie ktoś mi sensownie wytłumaczyć dlaczego w "naszej" parafii szef księży swoim rubasznym nie znoszącym sprzeciwu głosem bez taktu, empatii, wyczucia i oczywiście bez dyskusji żąda 1400 zł za pogrzeb? Przecież to skandaliczne, śluby, pogrzeby, msze powinny być co łaska, lub za darmo, toć do cholery w końcu to ludzie z powołaniem!!! Nie mówiąc już o tym ile milionów kosztuje opłacanie katechetów w szkołach...., gdzie w nieskończoność każą dzieciakom przepisywać katechizmy. Czekam na interpretacje wiernych. 

No niestety to samowolka Sępoleńskiego Proboszcza . Ode mnie złamanego grosza nie dostał i nie dostanie . A poszanowanie świętego miejsca pochówku ???? Nie zapłacisz za miejsce to na miejscu twojego rodzica rozkopią dół i zakopią inną trumnę. Jedno wielkie kłamstwo , biznes na ciemnocie Polskiej.

#3 ~parafianin~

~parafianin~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 17:57:58

Owieczka  czy ty masz dobrze  w głowie? Wszystko chcesz mieć  za darmo a z jakiej racji? Nie  masz  zielonego pojęcia  ile kosztuje utrzymanie  kościoła , parafii i cmentarza. Co ty sobie myśisz ,  ,że księdzu  za darmo ENEA da prąd  na oświetlenie kościoła, za darmo jest woda ,, za darmo z cmentarza  śmieci zostają  wywożone , a  organista  gra pewnie  tez  za darmo, sprzątaczka tez   za darmo  sprząta Kościół itd  itd.Jak  widzisz  to  są  wielkie koszty. Nie podoba  co się  nie chodz  do kościoła i myślę  ,ze też  nie chodzisz , jesteś  ateistą,bo  tylko tacy  jadą  nienawiścią   do  kościoła i księży, katolik takich bzdur nie  napisze.

#4 ~przedsiębiorca~

~przedsiębiorca~
  • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 16:10:09

Owieczka , parafia  to  jest niczym wielkie przedsiębiorstwo i to  trzeba  w należytym porządku utrzymać. Takie   bzdury piszą tylko ci, którzy nigdy nie prowadzili żadnego interesu.To  są  ogromne  koszty.Radze trochę  swoje języki powstrzymać od   takich  komentarzy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych