Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 listopada wyrok

228 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 11:37:22

Nazwałeś się tak sam po zabiciu pająka czy co Ci się dzieje w głowie ?

nie zrozumiałeś aluzji? Takiej prostej nawet? Gdzieś ty zdał maturę Ośle?

#222 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 11:39:29

Czasami ściąga w bułce ratuje całe życie. Inaczej byś kopał dołki na 700-lecia w kamizelce z ulubionym twoim kolorze, czyli jaskrawym

#223 ~Edyta Partosiewicz~

~Edyta Partosiewicz~
  • Goście

Napisano dziś, 11:53:26

Łyny! Mam na imię Łyny, czy juz to coś zmieni, gdy już wiesz, że... Łyny! Mam na imię Łyny.,

#224 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 12:08:41

Czasami ściąga w bułce ratuje całe życie. Inaczej byś kopał dołki na 700-lecia w kamizelce z ulubionym twoim kolorze, czyli jaskrawym

I zarabiał 3 razy tyle co Ty. Bo TY to jesteś óczuny. Jak to już kiedyś powiedział że z wykształceniem jest jak z ubiorem - za mały uwiera, za duży śmieszy. I wiesz jak tak czytam to co piszdzz to z urzędu bym Ci ograniczył prawa obywatelskie... wiesz, brak możliwości brania udziału w życiu publicznym. Musiałbyś zadzwo ić po tego sprzedawczyka twojego ulubionego wodza OTUA.
Rwiiiiiij stąd cipko życiowa.

#225 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 13:56:19

I zarabiał 3 razy tyle co Ty. Bo TY to jesteś óczuny. Jak to już kiedyś powiedział że z wykształceniem jest jak z ubiorem - za mały uwiera, za duży śmieszy. I wiesz jak tak czytam to co piszdzz to z urzędu bym Ci ograniczył prawa obywatelskie... wiesz, brak możliwości brania udziału w życiu publicznym. Musiałbyś zadzwo ić po tego sprzedawczyka twojego ulubionego wodza OTUA.
Rwiiiiiij stąd cipko życiowa.

na szczęście nie masz takiego umocowania Ośle. Nie będę ci pisał, że zarabiam obecnie tyle co ty. No chyba ze liczysz brudaski, to masz więcej w portfelu. Jestem od ciebie dużo młodszy. Ja będę zarabiał coraz więcej i więcej, a ty za kilka lat znów miernota. Jakby miara sukcesu była ilość kady w portfelu, to zostałbym youtuberem. Kilka kontrowersji i idziesz na fame mma. Marcin Najman zarobił 300 tysiaków na walce z amatorem. I uwierz kuźwa ze mu tego nie zazdroszczę. Na blazenadzie można dziś sporo zarobić. Mnie to nie bawi. A ty coś o tym chyba wiesz. Mówią w końcu na ciebie błazen czy pajac. Jakoś tak

#226 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 14:19:55

Skoro zarabiasz i mieszkasz w klitce to chyba Cię stado komorników bzyka od tylca. Pozdro!

#227 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 14:44:57

Skoro zarabiasz i mieszkasz w klitce to chyba Cię stado komorników bzyka od tylca. Pozdro!

zapomniał wół jak cielęciem był. Chociaż czy ty jesteś wołem? Hmm. Raczej Cielokiem przez duże C. Jak miałeś tyle lat ci ja teraz, to chciałeś taka klitkę kupić, ale nie było cię na taki metraż stać. To raz. A dwa, mieszkam żeby szybko spłacić kredyt, szybko sprzedać i zakończyć budowę domu. Żebyś ze zgryzoty nie spadł z fotela, nie zdradzę gdzie się buduje. I to taki za swoje :) Nie na kredyt. Tak się zarzAdza budżetem domowym, ale ty się na tum nie znasz. Na swój śmieszny domek @goralski@ wziąłeś kredyt nie tych ratach, co trzeba. Brak wiedzy kosztuje Błaźnie :) Miłego wieczoru piątkowego. Wiem co będziesz dziś robić.

#228 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 15:03:28

Co?

#229 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 15:07:57

zapomniał wół jak cielęciem był. Chociaż czy ty jesteś wołem? Hmm. Raczej Cielokiem przez duże C. Jak miałeś tyle lat ci ja teraz, to chciałeś taka klitkę kupić, ale nie było cię na taki metraż stać. To raz. A dwa, mieszkam żeby szybko spłacić kredyt, szybko sprzedać i zakończyć budowę domu. Żebyś ze zgryzoty nie spadł z fotela, nie zdradzę gdzie się buduje. I to taki za swoje :) Nie na kredyt. Tak się zarzAdza budżetem domowym, ale ty się na tum nie znasz. Na swój śmieszny domek @goralski@ wziąłeś kredyt nie tych ratach, co trzeba. Brak wiedzy kosztuje Błaźnie :) Miłego wieczoru piątkowego. Wiem co będziesz dziś robić.

Mam tylko nadzieje, że daaaaaleko od Żnina.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych