Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

„Trzynasta emerytura to dopiero początek”- Jarosław Kaczyński zapowiada program podnoszenia emerytur

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 16:37:17

Podczas spotkania z emerytami i rencistami w Krakowie prezes PiS Jarosław Kaczyński podkreślił, że trzynasta emerytura to część i początek programu podnoszenia emerytur w Polsce wraz ze zwiększaniem się możliwości państwa.

Prezes PiS stwierdził, że 13 emerytura to skromne, ale ważne wsparcie dla emerytów i rencistów.

"To jest wsparcie, które jednocześnie jest częścią, a można powiedzieć, że początkiem programu podnoszenia emerytur w Polsce wraz ze zwiększaniem się możliwości państwa"

- mówił Kaczyński.

"Miejmy nadzieję, że te możliwości będą się zwiększać i to zwiększać szybko albo przynajmniej dość szybko"

- dodał prezes PiS.

Zapewnił, że programy społeczne są programami prorozwojowymi "zmierzającymi do tego, by tempo naszego wzrostu, naszego wzrostu ku poziomowi Zachodniej Europy było możliwie szybkie".

Podkreślił, że dla jego partii europejskość to zrównanie się z europejskim poziomem życia. "Szansa na to, by Polacy pod każdym względem mogli być równi Europejczykom" - dodał.

Kaczyński podkreślił, że każde wybory to konkurencja.

"Warto więc spojrzeć na tę naszą konkurencję, na naszych konkurentów, na tych, z którymi ścieramy się w wyborach, jaki był ich stosunek do tych wielkich, przeliczanych na dziesiątki miliardów złotych programów społecznych", "zaczęto głosić, że one są zbyt ubogie", a jeszcze później, gdy program rozszerzono, ogłosili, że to rozdawnictwo."

- mówił prezes PiS.

Przekonywał, że działania PiS, to nie jest rozdawnictwo, tylko "działanie na rzecz rozwoju Polski i jednocześnie sprawiedliwości".

"Można powiedzieć, że my się kierujemy tu sercem, bo sprawiedliwość i empatia to serce, i rozumem - bo rozwój i działania prorozwojowe wynikają właśnie z racjonalnego myślenia.

Otóż ci, którzy temu się przeciwstawiali, po prostu mają tę szczególną cechę, że po prostu nie potrafią. Żeby zrealizować nasz program, trzeba było umieć naprawić finanse publiczne, trzeba było umieć doprowadzić do przyspieszonego wzrostu, a oni tego po prostu nie potrafili"

- powiedział prezes PiS.

Ocenił, że naprawić finanse publiczne znaczy tyle, co "zapobiec wielkiemu rabunkowi". Jak podkreślił, rabunkiem były tzw. nadużycia VAT-owskie.

Prezes PiS przekonywał, że aby im zapobiec "trzeba mieć z jednej strony wolę, a z drugiej strony umiejętności, z trzeciej strony uczciwość, a z czwartej nie być uwikłanym w cały ten system".

"I mogę uczciwie powiedzieć, że myśmy te cechy mieli" - powiedział.

Kaczyński mówił, że po oddaniu przez PiS władzy jeszcze w 2008 roku był silny wzrost gospodarczy. Jak mówił, opozycja twierdzi z jednej strony, że działania rządu PiS to rozdawnictwo, a z drugiej strony zapowiada, że rozda jeszcze więcej.

"Nie ma w tym żadnej logiki, ale logiki z ich strony nie ma się co spodziewać" - ocenił prezes PiS." Kiedy oni dojdą do władzy, to finanse publiczne znajdą się ponownie w stanie ciężkiego kryzysu. Bo ci wszyscy, którzy te finanse ograbiali, będą z powrotem mieli poczucie, że znów można"

Mówił, że w czasach rządów PO-PSL było wiele nadużyć. "Były akty łamania praw człowieka, łamania wolności" - wskazywał prezes PiS.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 17:00:21

Podczas spotkania z emerytami i rencistami w Krakowie prezes PiS Jarosław Kaczyński podkreślił, że trzynasta emerytura to część i początek programu podnoszenia emerytur w Polsce wraz ze zwiększaniem się możliwości państwa.

Prezes PiS stwierdził, że 13 emerytura to skromne, ale ważne wsparcie dla emerytów i rencistów.

"To jest wsparcie, które jednocześnie jest częścią, a można powiedzieć, że początkiem programu podnoszenia emerytur w Polsce wraz ze zwiększaniem się możliwości państwa"

- mówił Kaczyński.

"Miejmy nadzieję, że te możliwości będą się zwiększać i to zwiększać szybko albo przynajmniej dość szybko"

- dodał prezes PiS.

Zapewnił, że programy społeczne są programami prorozwojowymi "zmierzającymi do tego, by tempo naszego wzrostu, naszego wzrostu ku poziomowi Zachodniej Europy było możliwie szybkie".

Podkreślił, że dla jego partii europejskość to zrównanie się z europejskim poziomem życia. "Szansa na to, by Polacy pod każdym względem mogli być równi Europejczykom" - dodał.

Kaczyński podkreślił, że każde wybory to konkurencja.

"Warto więc spojrzeć na tę naszą konkurencję, na naszych konkurentów, na tych, z którymi ścieramy się w wyborach, jaki był ich stosunek do tych wielkich, przeliczanych na dziesiątki miliardów złotych programów społecznych", "zaczęto głosić, że one są zbyt ubogie", a jeszcze później, gdy program rozszerzono, ogłosili, że to rozdawnictwo."

- mówił prezes PiS.

Przekonywał, że działania PiS, to nie jest rozdawnictwo, tylko "działanie na rzecz rozwoju Polski i jednocześnie sprawiedliwości".

"Można powiedzieć, że my się kierujemy tu sercem, bo sprawiedliwość i empatia to serce, i rozumem - bo rozwój i działania prorozwojowe wynikają właśnie z racjonalnego myślenia.

Otóż ci, którzy temu się przeciwstawiali, po prostu mają tę szczególną cechę, że po prostu nie potrafią. Żeby zrealizować nasz program, trzeba było umieć naprawić finanse publiczne, trzeba było umieć doprowadzić do przyspieszonego wzrostu, a oni tego po prostu nie potrafili"

- powiedział prezes PiS.

Ocenił, że naprawić finanse publiczne znaczy tyle, co "zapobiec wielkiemu rabunkowi". Jak podkreślił, rabunkiem były tzw. nadużycia VAT-owskie.

Prezes PiS przekonywał, że aby im zapobiec "trzeba mieć z jednej strony wolę, a z drugiej strony umiejętności, z trzeciej strony uczciwość, a z czwartej nie być uwikłanym w cały ten system".

"I mogę uczciwie powiedzieć, że myśmy te cechy mieli" - powiedział.

Kaczyński mówił, że po oddaniu przez PiS władzy jeszcze w 2008 roku był silny wzrost gospodarczy. Jak mówił, opozycja twierdzi z jednej strony, że działania rządu PiS to rozdawnictwo, a z drugiej strony zapowiada, że rozda jeszcze więcej.

"Nie ma w tym żadnej logiki, ale logiki z ich strony nie ma się co spodziewać" - ocenił prezes PiS." Kiedy oni dojdą do władzy, to finanse publiczne znajdą się ponownie w stanie ciężkiego kryzysu. Bo ci wszyscy, którzy te finanse ograbiali, będą z powrotem mieli poczucie, że znów można"

Mówił, że w czasach rządów PO-PSL było wiele nadużyć. "Były akty łamania praw człowieka, łamania wolności" - wskazywał prezes PiS.

DEZINFORMACJA !

pewien z Nowogrodzkiej mały -uj powiedziałby

DYFAMACJA!

#3 Phoenix_7

Phoenix_7

* *

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1874 postów

Napisano 30 kwiecień 2019 - 17:04:19

To kiedy ta trzynastka??? :o

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 14:49:23

DEZINFORMACJA !

pewien z Nowogrodzkiej mały -uj powiedziałby

DYFAMACJA!

Sobie premie po 600 tysięcy a ciemnocie na lody i otarcie łez marne grosze !

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 14:52:16

Podczas spotkania z emerytami i rencistami w Krakowie prezes PiS

Cas wielki !

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 21:04:17

Jarosław Kaczyński w 2002 r.: 
"- W istocie będziemy do naszego członkostwa dopłacać. Po drugie - nasze wejście do UE mocno uderzy w rolnictwo, w szczególności produkcyjne, w tradycyjne działy przemysłu. W najlepszym razie nie dostaniemy w sensie finansowym nic, za to przyjmiemy ograniczenia, które w nas uderzą, np. obniżki kwot produkcji rolnej. (...) Trzeba się wtedy zastanawiać nie nad odwrotem od UE, ale nad wybraniem bardziej fortunnego momentu wejścia do UE. W 2005 r. są wybory w Polsce. Proszę to brać pod uwagę. W polityce nie wolno nie myśleć. (..) Toteż ja właśnie ze względów politycznych, i tylko tych, jestem zwolennikiem wejścia do UE. Ze względów gospodarczych przecież to się wcale nie opłaca. Ale co pani chce powiedzieć: że opłaca się wejście Polski do UE za cenę naszego zepchnięcia na Białoruś? Rządzić tu będzie Lepper razem z Łukaszenką. " 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 21:41:13

Marsz Suwerenności pod hasłami „Stop dyktatowi Berlina i Brukseli” przeszedł ulicami Warszawy. W kilku miejscach na trasie przemarszu demonstrowało kilkudziesięciu prounijnych i lewackich szaleńców. Doszło nieudolnej do próby zablokowania manifestacji. Marsz okazał się sukcesem Konfederacji Korwin Braun Liroy narodowcy. Pomimo majówki w marszu wzięło udział około 5 tysięcy polskich patriotów.

Marsz Suwerenności zorganizowała wystawiającą listy w wyborach do PE koalicja Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy, stowarzyszenie Marsz Niepodległości oraz Młodzież Wszechpolska. Demonstracja odbyła się w związku z 15. rocznicą wejścia Polski do UE.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 23:18:06

ma się czego bać, dobrze wie, że jak przegra wybory pójdzie siedzieć

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 23:59:33

PIS ma pełne gacie, bo rośnie poparcie dla Konfederacji. W ostatnich dniach ich trolle ze wszystkich stron atakują Konfederatów. 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 09:45:21

PIS ma pełne gacie, bo rośnie poparcie dla Konfederacji. W ostatnich dniach ich trolle ze wszystkich stron atakują Konfederatów. 

Braun dostał dobry wynik w Gdańsku, prawie 12%. Nic dziwnego, że się boją.  Media Sakiewicza i braci klęczących dosłownie dostały sraczki z powodu Konfederacji. 

#11 Phoenix_7

Phoenix_7

* *

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1874 postów

Napisano 02 maj 2019 - 11:46:38

Braun dostał dobry wynik w Gdańsku, prawie 12%. Nic dziwnego, że się boją.  Media Sakiewicza i braci klęczących dosłownie dostały sraczki z powodu Konfederacji. 

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy może liczyć na 31 procentowe poparcie. Gdyby liczyły się tylko głosy młodych mężczyzn, ugrupowanie zwyciężyłoby zdecydowanie w nadchodzących wyborach do Europarlamentu.

Sondaż przeprowadził Kantar Public w dniach 4-9 kwietnia 2019 na próbie 788 osób. Obejmował on grupę najmłodszych wyborców uprawnionych do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

(...)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 15:29:28

Dobrze jakby pyszalkowatych partyjniakow pisiorowatych odstawili od koryta wreszcie, daj Panie !

#13 ~Wolna Polska~

~Wolna Polska~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 15:32:24

Marsz Suwerenności pod hasłami „Stop dyktatowi Berlina i Brukseli” przeszedł ulicami Warszawy. W kilku miejscach na trasie przemarszu demonstrowało kilkudziesięciu prounijnych i lewackich szaleńców. Doszło nieudolnej do próby zablokowania manifestacji. Marsz okazał się sukcesem Konfederacji Korwin Braun Liroy narodowcy. Pomimo majówki w marszu wzięło udział około 5 tysięcy polskich patriotów.
Marsz Suwerenności zorganizowała wystawiającą listy w wyborach do PE koalicja Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy, stowarzyszenie Marsz Niepodległości oraz Młodzież Wszechpolska. Demonstracja odbyła się w związku z 15. rocznicą wejścia Polski do UE.

Precz z komuną i pisiorami ! :(

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 15:40:02

Ten na kaczych łapach już ze strachu nie ze swoich nawet krowom i świnia daje, by tylko za wszelką cenę urrzymac się przy korycie !!! :(

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 16:10:03

PIS jeszcze kilka tygodni temu liczył, że wybory wygra z palcem, bo pojawił się Biedroń, który odbiera wyborców PO i przystawkom, czyli z ich punktu widzenia Robert jest pożyteczny - dlatego pisowskie media broniły go, gdy przypomniano sprawę sprzed lat, gdy rzekomo bił matkę.

W ostatnich wyborach parlamentarnych PO/N/PSL/SLD miały razem około 45% i nadal mieliby tyle, gdyby nie Wiosna, którą popiera około 10%. Czyli KO spada poniżej 35% w takim wypadku - dlatego KO chce osłabić partię Biedronia a PIS i jego media chcą go nieco wzmocnić.

Natomiast PIS w ostatnich wyborach miał niecałe 38% plus Korwin i Kukiz 13%. obecnie dostaliby 38-41%, bo nadal utrzymują swój elektorat i 500 plus ciągle działa. Dostaliby, ale pojawiała się na prawo od PIS Konfederacja i to ugrupowanie cały czas rośnie - co niepokoi pisowskich macherów, bo oni dobrze wiedzą, kto przez tę nową inicjatywę traci głosy. PIS właśnie. Braun bez większej kampanii w wyborach w Gdańsku dostał 12%. Dlatego nie ma dnia, żeby politycy PIS i mediach związane z tą formacją nie atakowały polityków Konfederacji. Przeważnie są to jakieś bzdury typu: Bosak od lat jest bezrobotny, Braun udzielił komuś tam wywiadu z Rosji, inny urodzony na dawnych polskich służył w armii radzieckiej.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 01:52:39

Tylko ta cała nagonka zda się psu na budę:

Rośnie poparcie dla PIS!  Partia Jarosława Kaczyńskiego zdobywa ponad 42 proc. głosów. Spory spadek Wiosny.

Na PiS chce głosować 42,1 proc. Polaków, druga jest Koalicja Europejska z wynikiem 36,9 proc - wynika z najnowszego eurosondażu przeprowadzonego przez pracownię Estymator dla portalu DoRzeczy.pl. Podium zamyka Wiosna Roberta Biedronia, na którą chce głosować 7,7 proc. ankietowanych.

Czwarte miejsce zajmuje ruch Kukiz‘15 z poparciem 6 proc. Dalej plasują się: Konfederacja: Korwin, Liroy, Braun Narodowcy - 3,8 proc., Lewica Razem - 2,9 proc.

W przeliczeniu tych wyników na mandaty PiS mógłby liczyć na 23 miejsca w PE (24 jeśli dojdzie do brexitu), Koalicja Europejska na 21 (22), Wiosna Biedronia - 4 (3), a ruch Kukiz‘15 - 3.

Badanie przeprowadzono w dniach 29-30 kwietnia 2019 r. na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1008 dorosłych osób. W prezentowanych wynikach uwzględniono wyłącznie osoby, które zadeklarowały, że będą głosować i określiły na jaką partię.

as/PAP

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 09:49:22

Tylko ta cała nagonka zda się psu na budę:

Rośnie poparcie dla PIS!  Partia Jarosława Kaczyńskiego zdobywa ponad 42 proc. głosów. 

Rośnie to Prezesowi i tobie, ale najwyżej w spodniach!

Nagonka to jest w pisowskich mediach, gdzie cały czas atakują Konfederację. Do TVP normalnie wpuszczają ludzi od Biedronia czy Zandberga, ale nikogo od Konfederacji. Sakiewicze, Karnowscy i ich ludzie cały czas produkują szkalujące artykuły.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 14:12:04

Rośnie to Prezesowi i tobie, ale najwyżej w spodniach

Chyba wilgotność stężenie smrodu ?

#19 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 01:14:55

To wydarzyło się w czasach gimnazjum. Była długa przerwa, więc postanowiłem zakupić pierwszy raz w życiu zapiekankę w naszym szkolnym sklepiku. Zapłaciłem, otrzymałem, skonsumowałem i szczęśliwy poszedłem na zajęcia z techniki. W trakcie lekcji straszliwie rozbolał mnie brzuch, wtedy jeszcze nie wiedziałem, co może być przyczyną. Ból wcale nie przypominał uczucia zatrucia, doświadczałem przeszywającego kłucia (rym niezamierzony :D). Skulony w ławce siedziałem przez 10 min, aż do momentu, gdy uznałem, że wychodzę z lekcji.
Dosłownie po przekroczeniu progu drzwi szkolnych, już wiedziałem. Wiedziałem, że chce mi srać. Od razu przez głowę przeszła mi myśl: załatwić to w szkole czy wrócić do domu. Wybrałem drugą opcję ze względu na nieprzystosowanie naszych toalet do takich szlachetnych i ważnych misji. Czasami w naszych toaletach można było zobaczyć klocki w pisuarze, a dyrektor zapowiadał postawienie toy-toyów na zewnątrz szkoły. Ale mniejsza z tym.
W drodze na autobus ciśnienie było coraz większe i większe. Już zaczynałem tuptać, każdy gwałtowny ruch mógł sprawić, że moje gacie nabiorą zbędnych kilogramów. Doszedłem na przystanek, sprawdzam rozkład. Autobus za 30 min, nie wytrzymam. Zaczęła się walka o czystość moich gaci. Pozostało mi tylko wrócić do szkoły lub pójść do parku nieopodal. Odległość mniej więcej ta sama. Wybrałem rzecz jasna park.
W spowolnionym tempie przekroczyłem granicę zielonego obiektu i nadszedł moment ostatniego kroku. Kolejny sprawiłby, że popuszczę w majtki. Stało się to, gdy byłem jeszcze na chodniku. Rozejrzałem się wokół, czy nikogo nie ma i po prostu zesrałem się na środku chodnika. Gdy mi ulżyło, wbiegłem z opuszczonymi spodniami w krzaki, aby dokończyć tę brudną robotę. W celu podtarcia tyłka zacząłem wyrywać kartki z zeszytu. Pech chciał, że w trakcie tej czynności przechodziła pani z psem, która widziała wszystko. Musiała być w niezłym szoku, widząc nastolatka z kartkami A5 między pośladkami. Brakowało tylko, abym powiedział jej dzień dobry.
Na szczęście to już koniec tej żenującej historii. Wtedy zadawałem sobie pytania: dlaczego akurat ja? Teraz, gdy to sobie przypominam, za każdym razem się uśmiecham pod nosem.
PS Misja się powiodła - gacie zostały czyste :D

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 12:38:49

Łatwiej emerytom dać marne ochłapy niż zwolnić od płacenia już raz zapłaconego podatku !

Rachunek prosty 10 razy mniej .

Tak oszukiwać Polaków nie ładnie ! :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych